+421 918 060 803

Požičovňa lyžiarskych potrieb a lyžiarska škola

Nechcete sa zaťažovať prepravou vlastných lyžiarskych potrieb? Zabudli ste si niečo z lyžiarskej výbavy doma, a už ste v Jasnej? Cítite sa ako začiatočník alebo začiatočníčka, no radi by ste pričuchli k lyžovaniu a snowboardingu naplno? Alebo treba naučiť lyžovať či snowboardovať Vaše deti?

Využite služby našej partnerskej lyžiarskej školy

Jedna z najspoľahlivejších a najdlhšie fungujúcich lyžiarskych škôl v Jasnej Fis Ski má vynikajúcich inštruktorov pre deti aj pre dospelých. Profesionálny prístup, stopercentná pozornosť sústredená na každého klienta individuálne a prirodzená komunikácia. To sú silné stránky tejto školy, preto s ňou spolupracujeme.

Okrem školy aj požičovňa lyžiarskych a snowboardových potrieb

Bonusom je, že naši ubytovaní hostia môžu využiť zľavu 5 % na lekcie lyžovania a snowboardingu a na viacdňové lyžiarske alebo snowboardingové kurzy. 10 % zľava platí aj na zapožičanie chýbajúcej lyžiarskej výbavy. Vo Fis Ski nájdete lyže, lyžiarky, prilby, palice, snowboardy a ďalšie vybavenie, ktoré Vám spríjemní pobyt v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku.

Ako získať zľavu

Na našej recepcii dostanete ubytovací preukaz.

Lyžiarska škola a požičovňa lyžiarskej výbavy Fis Ski sídli v stredisku Jasná v hoteli Ostredok. Pracovníkovi školy alebo požičovne predložíte náš ubytovací preukaz a okamžite čerpáte zľavu.

Ak hľadáte viac informácií o lyžiarskych inštruktoroch, cenách kurzov a požičovni, navštívte stránku školy Fis Ski.

späť na zážitky
+421 918 060 803
Rezervácia