+421 918 060 803

Požičovňa lyžiarskych potrieb a lyžiarska škola

Nechcete sa zaťažovať prepravou vlastných lyžiarskych potrieb? Zabudli ste si niečo z lyžiarskej výbavy doma, a už ste v Jasnej? Cítite sa ako začiatočník alebo začiatočníčka, no radi by ste pričuchli k lyžovaniu a snowboardingu naplno? Alebo treba naučiť lyžovať či snowboardovať Vaše deti?

Využite služby našej partnerskej lyžiarskej školy

Lyžiarska škola v Ski School Smile má vynikajúcich inštruktorov pre deti aj pre dospelých. Profesionálny prístup, stopercentná pozornosť sústredená na každého klienta individuálne a prirodzená komunikácia. To sú silné stránky tejto školy, preto s ňou spolupracujeme.

Okrem školy aj požičovňa lyžiarskych a snowboardových potrieb

Bonusom je, že naši ubytovaní hostia môžu využiť zľavu 10 % zľava na zapožičanie chýbajúcej lyžiarskej výbavy. V Smile Center nájdete lyže, lyžiarky, prilby, palice, snowboardy a ďalšie vybavenie, ktoré Vám spríjemní pobyt v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku.

Ako získať zľavu

Na našej recepcii dostanete ubytovací preukaz.

Lyžiarska škola Ski school Smile a požičovňa lyžiarskej výbavy Smile Center sídli v stredisku Demänová rezort. Pracovníkovi školy alebo požičovne predložíte náš ubytovací preukaz a okamžite čerpáte zľavu.

Ak hľadáte viac informácií o lyžiarskych inštruktoroch, cenách kurzov a požičovni, navštívte stránku Demänová rezort.

Späť na zážitky
+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj