+421 918 060 803

Možnosti pre firmy

Kongresy a pracovné stretnutia

Konferenčné priestory

Zoznámte sa priestormi, v ktorých bude prebiehať vaše školenie alebo pracovné stretnutie. Miestnosti vyhradené pre firmy sú vhodné pre menšie kongresy do 30 osôb. 

Coffee break a stravovanie

Počas vášho školenia zabezpečíme kompletné stravovacie služby: raňajky, rôzne varianty coffee breaku, obedy, večere a slávnostná večera, raut. Zistite viac o našej ponuke občerstvenia pre firmy.

Ubytovanie

Ponúkame vám nadštandardný komfort v moderne zariadených štúdiách a apartmánoch. Celková kapacita nášho ubytovacieho zariadenia je 190 lôžok. Vieme zabezpečiť jednolôžkové izby, oddelené postele, rodinné izby, a pod. Vždy sa snažíme vyhovieť požiadavkám klienta.

Zvýhodnená cena pre firmy za ubytovanie je od 20 €. Cena zahŕňa raňajky.

Teambuilding a aktivity pre firmy

Teambuilding v srdci Liptova je tým pravým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú únik od pracovného zhonu a zároveň by si chceli spolu s kolegami užiť poriadny kus zábavy, hier, športu a relaxu. Priamo v areáli nájdete mnoho možností pre firemné hry. V prípade, že sa vydáte spoznať liptovský región, odporučíme vám program podľa vašich preferencií, ktorý určite naplní vaše očakávania. 

Kontaktujte nás. Pripravíme ponuku podľa Vašich predstáv.
+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj