+421 918 060 803

Garden rezort

Rezort plný zážitkov

Garden rezort Hilson

Neopakovateľné spojenie prírody a spoločných zážitkov

Od momentu, kedy vznikla myšlienka vytvoriť garden rezort Hilson sme sa zamerali na to, aby ste počas svojho pobytu ostali v neustálom kontakte s prírodou. Nádherné výhľady na okolité vrchy, areál plný zelene, čerstvý vzduch a starostlivo vybraté dreviny a okrasné kríky, ktoré rezort obklopujú, vás zaručene nabijú pozitívnou energiou a pomôžu vám odreagovať sa od bežných starostí. Hilson priam volá po relaxe a zábave. Rodiny s deťmi sa u nás do sýtosti vyšantia v areáli nabitom športovými zážitkami a hrami. Páry u nás zažijú romantické chvíle vo wellness, pri masáži alebo počas výletov po okolí. Firemné stretnutia a teambuilding s kolegami v Hilsone sa pre vás stanú jednou z najkrajších spomienok na pracovný kolektív. Seniori určite ocenia tichú krásu liptovskej kotliny, ktorá neomrzí ani po stýkrát. Vitajte v garden rezorte Hilson Jasná, kde sa postaráme, aby bola vaša dovolenka presne taká, akú ste si vysnili.

Prečo si vybrať Hilson pre svoju dovolenku?

Zábavný detský raj v lone prírody
Deťmi obľúbený animačný program
Blízko k atrakciám Liptova
Komfortné ubytovanie
Oddych pre páry s privátnym wellness

Garden rezort plný možností pre rodiny, páry a firemné stretnutia

Čo všetko nájdete v Hilsone?

Zoznámte sa s rezortom

a využite všetko, čo ponúka
Výborná dostupnosť, blízkosť atrakcií ale aj priateľská atmosféra a areál plný aktivít pre rodiny s deťmi. Nájdite svoje obľúbené miesto a užite si dovolenku podľa vlastných predstáv.

Kongresy a školenia

Dovolenka na Liptove

Aktívny pohyb, relax a zábava – to najlepšie, čo Slovensko ponúka

Spoznajte Liptov – nádherný slovenský región, ktorý prináša vzácne spojenie hôr, vody, prírodných krás, športu a relaxu. Objavte spolu s nami Nízke Tatry, Vysoké Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy či Veľkú Fatru – pešo alebo na obľúbených cyklotrasách. Vykúpte sa do sýtosti vo vodných nádržiach a okolitých aquaparkoch, v zime si zalyžujte na čerstvo zasnežených svahoch. Nechajte sa uniesť krásou demänovských jaskýň, ochutnajte liptovské syry v okolitých kolibách, vydajte sa po stopách minulosti v skanzenoch a múzeách. Vaše dni voľna sa na Liptove premenia na najkrajšie chvíle. Aktívne aj oddychové, dobrodružné a plné zábavy s tými, ktorých máte najradšej.

+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj