+421 918 060 803

Počas vášho pobytu môžete vyskúšať niekoľko variácií stravovania priamo v rezorte alebo v bezprostrednej blízkosti apartmánového komplexu. Vyberte si z našej ponuky a vyskladajte si stravovanie podľa vašich predstáv.

Zdravé, chutné a čerstvé

Raňajky

Raňajková jedáleň

K ubytovaniu si môžete dokúpiť raňajky formou bohatých bufetových stolov alebo servírovaných raňajok. Vyberte si z ponuky sladkých a slaných jedál, ovocných a zeleninových mís, teplých aj studených pokrmov. Vieme, že zdravé a chutné raňajky vás skvelo naštartujú do nového dňa, preto si môžete byť istí, že u nás nájdete denne ponuku čerstvých a voňavých dobrôt.

 

Otváracie hodiny
07:00 - 10:00
Lokalita
Hilson rezort

Mnoho lákavých možností

Stravovanie počas dňa

Individuálne stravovanie

Preferujete vlastné stravovanie? V našich moderných apartmánoch a štúdiách máte k dispozícii plne vybavenú štýlovú kuchynskú linku, ktorá vám ponúka neobmedzené možnosti vo varení. Výbava: kuchynský drez, varná dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a kompletná sada riadu na plnohodnotné varenie a stolovanie.

Možnosti polpenzie

Večere

K svojmu pobytu si môžete zakúpiť teplú a chutnú večeru, ktorá je inšpirovaná lokálnou a tradičnou kuchyňou. Priamo na recepcii máte k dispozícii ponuku jedálneho menu.  V prípade, že by ste si radi vyšli niekam von z rezortu na večerné menu, prinášame vám tipy na miestne reštaurácie.

Reštaurácia Drak

Štýlová reštaurácia s dlhodobo vysokou kvalitou pokrmov vás privíta príjemnou atmosférou a priateľským personálom. Pochutnáte si na tradičných slovenských jedlách aj špecialitách, ktoré nielen krásne vyzerajú ale tiež zaručene potešia vaše chuťové poháriky. Hostia Garden rezortu Hilson majú v reštaurácii navyše 5 % zľavu na jedlá z jedálneho lístka.

Viac informácii nájdete TU.

Lokalita
Demänová
Vzdialenosť
50 m / 1 min. pešo

Reštaurácia Pinus

Navštívte modernú reštauráciu, ktorá ponúka skutočný kulinársky zážitok. Vyskúšate tradičné jedlá v novom šate, pochutnáte si na domácom chlebe a pečive alebo výborných cestovinách, ktoré reštaurácia vyrába priamo v prevádzke. Reštaurácia spolupracuje s lokálnymi dodávateľmi, vďaka čomu máte zaručenú čerstvú sezónnu ponuku jedál a prvotriednu kvalitu surovín.

Viac informácii nájdete TU.

Lokalita
Demänová
Vzdialenosť
100 m / 2 min. pešo

Reštaurácie v okolí

Ochutnajte pravý Liptov
+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj