+421 918 060 803
Ubytovanie pre firmy
Pre firmy > Ubytovanie pre firmy
Komfortné a priestranné izby pre váš firemný pobyt

Ubytovanie pre firmy

Komfortné izby už od 20 € /os./ noc

Štúdio a apartmány v našom garen rezorte vám poskytnú dostatočné pohodlie počas vášho pobytu. Pre firmy poskytujeme zvýhodnenú cenu od 20 € za osobu / noc. Cena závisí od veľkosti apartmánu aj počtu dní, ktoré sa u nás chystáte stráviť. Pre vytvorenie cenovej ponuky nás kontaktujte.

Štúdio

Pre váš firemný pobyt máme k dispozícii 22 štúdií.

Štúdio má k dispozícii lôžka pre 2 osoby (manželská posteľ alebo dve samostatné postele). Štúdio je vybavené kuchynkou, jedálenským stolom pre 2 osoby a samostatnou kúpeľňou. 

Veľkosť:
16 m2
Odporúčaný počet osôb
1-2

Apartmán M

Pre váš firemný pobyt máme k dispozícii 4 apartmány M..

Apartmán disponuje oddeliteľnými dvomi lôžkami pre 2 osoby. Súčasťou je obývací priestor s kuchynským kútikom, jedálenským stolom pre dve osoby, samostatná kúpeľňa a balkón s výhľadom na okolitú prírodu.

Veľkosť:
30 m2
Odporúčaný počet osôb:
2

Apartmán L

Pre váš firemný pobyt máme k dispozícii 19 apartmánov L.

Apartmán má k dispozícii 2 lôžka na manželskej posteli v oddelenej spálni a 2 lôžka na rozťahovacom gauči. Súčasťou je plne vybavená kuchynka, jedálenská zostava pre 4 osoby, samostatná kúpeľňa a vlastný balkón s výhľadom na okolie.

Veľkosť:
40 m2
Odporúčaný počet osôb:
2-4

Apartmán XL

Pre váš firemný pobyt máme k dispozícii 4 apartmány XL.

Apartmán XL je náš najväčší apartmán v rezorte. Disponuje dvomi oddelenými spálňami s manželskou posteľou, obývacou časťou s rozťahovacím gaučom pre dve osoby, kuchynským kútom a jedálenským kútom pre 6 osôb. Súčasťou je samostatná kúpeľňa. Apartmán má balkón s výhľadom na okolie.

Veľkosť:
60 m2
Odporúčaný počet osôb:
4-6
+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj