+421 918 060 803

Ocenenia

Víťaž Traveler's Choice na Tipadvisore

Tripadvisor je celosvetový cestovateľský portál na hodnotenie a porovnávanie cestovateľských služieb. Umožňuje cestovateľom hodnotiť zariadenia na základe ich skúseností. Získanie víťazného ocenenia je pre nás potvrdením našej kvality a úsilia, ktoré vkladáme do každého pobytu.

Vďaka vám máme toto ocenenie už

🏆 ZDVOJNÁSOBENÉ 🏆

 

 

Každý deň nám dodávate radosť a inšpiráciu, aby sme sa neustále zlepšovali a poskytovali vám nezabudnuteľné zážitky. Ď-A-K-U-J-E-M-E !

Vaše ohlasy

Povedali ste o nás

Krásne ubytovanie v nádhernej prírode ,pekné čisté izby ,ochotný personál ,nadštandardné raňajky .vrelo odporúčam pre rodiny s deťmi alebo romantický vikend pre dvoch.

R. Boško, Facebook

Veľká spokojnosť s ubytovaním, s čistotou apartmánov a príjemnou obsluhou na recepcii. Rovnako palec hore za bohaté raňajky a množstvo atrakcií pre deti. Určite všetkým odporúčame navštíviť Vaše apartmány. Veľmi radi sa opäť vrátime, držte sa 

J. Ďurike, Facebook

5 * z 5, vhodné pre rodiny s deťmi, areál veľký, deti sa vyšantili, recepčná a obsluha veľmi milá a ochotná. Izby moderné, chválim. Môj 7 ročný syn povedal : mami 5* a ešte tu prídeme? Prosím

S. Borošová, Facebook

Priamo v areali velke moznosti pre deti, trampoliny, detske ihriska, hernicka, minifarma so zajacmi, kozou, sliepkami. Ubytovanie v poriadku, ciste, nove, nieje co vytknut. Parkovisko velke pristupne.

Recenzia z Booking.com

Zažili sme skvelý veľkonočný pobyt plný zábavy a krásnych zážitkov. Úžasný program, organizácia, ubytovanie, ochotný personál.... Určite sa radi vrátime. Všetkým odporúčame!!! 

L. Hájeková, Facebook

Perfektné miesto na oddych od rušného mesta , krásny areál , veľmi dobré vybavenie apartmánov , príjemne okolie a veľa možností v okolí ako aquaparkt , hory, prechádzka atď

Lenka M., Recenzia z Google

Krásné čisté apartmány. Nejvice se mi libili snídaně. Takový rozmanity vyber jsem opravdu snad nikde v apart hotelu nevidela. Snídaně vynikající.

Eva R.., Recenzia z Google

Apartmán bol jednoducho ale pekne zariadený, bol čistý. V kuchynke bolo všetko potrebné. Kúrenie bolo centrálne ale na požiadanie zvýšili teplotu v apartmáne. Raňajky boli výborné. Výber bol neuveriteľný. Personál bol veľmi milí a ochotní. Vždy sa snažil vyhovieť.

Kaen, Trip Advisor

Je to jedno z mála zariadení o ktorých môžeme z vlastnej skúsenosti povedať, že svoje služby vylepšuje. Izby sú čisté, prostredie rezortu upravené, o zvieratká v mini zoo postarané. Program na Veľkú noc bol pestrý, pre deti a aj dospelých. Milo nás prekvapila aj ochutnávka miestnych špecialít - najmä tradičných buchiet. Personál je milý a ochotný, radi prídeme opäť.

Maroš D., recenzia z Google
+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj