+421 918 060 803

Užite si zábavu s deťmi!

Animácie počas celého leta

Plánujete rodinnú dovolenku? Naši skúsení animátori sú tu pre všetky deti, ktoré milujú aktivity, šport, zábavu, či radi tvoria nové veci. Môžete sa na nás spoľahnúť, že sa o vašich drobcov naplno postaráme a budú sa tešiť na nové Hilsoníkové dobrodružstvá! Zároveň obrovskou výhodou je, že máte svoje deti úplne na dohľad a nemusíte sa báť, že sa im niečo stane s našimi animátormi.
 

Bádajte po stopách Hilsoníka!

Skvelé aktivity plné smiechu a radosti

Užite si kopec zábavy a spoznajte nové dobrodružstvá s Hilsoníkom a jeho psím kamarátom Teom. Prebádajte spolu tajomstvá Hilsonu a získajte hodnotné darčeky ako odznaky, tričká, či batôžky. Čakajú na vás nové výzvy a kopu zábavy počas celého leta. Na záver dňa nás bude čakať spoločná mini diskotéka alebo tradičný lampiónový sprievod s hľadaním Hilsoníkovho pokladu.

Detské animáciejúl - august (pondelok až piatok v čase od 13:00 - 22:00),
september (14:00 - 21:00)
Prístupnosť detských atrakciímáj – október (podľa poveternostných podmienok môže byť doba prevádzky skrátená alebo predĺžená)

Čo vás čaká počas dňa?

Prezrite si náš animačný program

Army Camp

Ako prežiť v divočine plnej dobrodružných nástrah

Zažite pravú atmosféru army campu, kde sa stanete smelými a odvážnymi vojakmi. Spoločne budeme zdolávať vzrušujúce prekážky a špeciále úlohy, či strieľať z pištole.

Po stopách prírody

Cestujeme od Tatier k Dunaju

Naučte sa tradičným remeslám, nárečiu, či ochutnajte pravé slovenské jedlá. Precestujeme naprieč celým Slovenskom s kopou krásnych zážitkov.

Olympijský deň

Dokáž to a vyhraj medailu!

Staňte sa pravými športovcami! U nás sa budú konať olympijské hry plné zábavy, športových aktivít a na záver odmeníme každého smelého účastníka Hilsoníkovou medailou.

Z rozprávky do rozprávky

Malí bádatelia, spoznávajte superhrdinov

Premeňte sa na naozajstných superhrdinov! Vytvoríme si hrdinské masky, oblečieme si plášte a vyskúšame si špeciálne superschopnosti, ktoré poznáme z rozprávok.

Hilsoníkov kreatívny deň

Fantázii sa medze nekladú

Aj vaše deťúrence radi tvoria? V našom veľkom Hilsoníkovom stane budeme spoločne kresliť, maľovať a tvoriť krásne diela. Čaká na Vás aj špeciálne maľovanie na tvár a telo!

Cesta okolo sveta

Zaujímavosti z celého sveta

Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu plnú zaujímavostí zo sveta. Vychutnáme si kulinárske špeciality, naučíme sa rôznym zvyklostiam. Môžete sa tešiť aj na indiánske leto s opekaním.

A zábava sa môže začať :)

Späť na zážitky
+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj