+421 918 060 803

Zážitky sa nepýtajú,...

Animačný program na celé leto

Nadupané leto s nezabudnuteľnými zážitkami a spomienkami…

Môžete sa na nás spoľahnúť, že sa o vašich drobcov naplno postaráme a budú sa tešiť na nové Hilsoníkové dobrodružstvá! 

Zároveň obrovskou výhodou je, že máte svoje deti úplne na dohľad a nemusíte sa báť, že sa im niečo stane s našimi animátormi.

Čakajú na vás nové výzvy a kopa zábavy počas celého leta. Na záver dňa nás bude čakať spoločná mini diskotéka alebo tradičný lampiónový sprievod s hľadaním Hilsoníkovho pokladu, či show s Hasičmi alebo záchranármi.

Letné animácie prebiehajú od 1.7. do 31.8.2024

Harry PotterČarodejníctvo na každom kroku.
Army camp – Nová generáciaPreži dobrodružstvo ako skutočný vojak.
Hilsoníkova letná olympiádaPravý adrenalín na vlastnej koži.
Zelená vlnaStaň sa ekologickým hrdinom leta.
Letné bláznovstvoKokteil zábavy, kde nuda nemá šancu.
KreativmániaOtvor dvere do sveta fantázie.
Z rozprávky do rozprávkyČarovná ríša obľúbených príbehov.

*Zmena programu v prípade nepriaznivého počasia vyhradená

Časový harmonogram programu

Denné animácie v Hilsoník staneod 8:00 do 21:00 
Hlavný program dňa v Hilsoník staneod 17:00
Action shows v areáli Hilson Jasná od 18:30
Movie night v záhradnom bistreod 20:00
Music - food večer v záhradnom bistreod 18:30

 

 

REZERVÁCIA POBYTU PLNÉHO ZÁŽITKOV TU

ARMY CAMP - NOVÁ GENERÁCIA

Zdolaj výzvy vojenského zásahu! Zaži dobrodružný výcvik pod profesionálnym armádnym velením a objav svet taktiky, adrenalínu a tímového ducha pri záchrane rezortu Hilson. Vybuduj si odvahu a disciplínu so svojou čatou. Pridaj sa k nám a získaj skúsenosť, ktorá ťa dostane na novú úroveň.

HARRY POTTER

Čo ak vytvoríme magický návrat do sveta, kde mená sa tajomstvom stávajú? V škole Rokfort od herbológie a výroby elixírov až po kúzelnícke umenie a hľadanie horcruxov nás naša dobrodružná cesta zavedie k osudu, ktorý nás čaká. Spojme svoje sily a zdvihnime prútiky, aby sme spolu zvrátili vládu zla.

HILSONÍKOVA LETNÁ OLYMPIÁDA

Túžba prekonať všetkých súperov a získať vytúžený triumf si užiješ na maximum, ak si súťaživý typ. Vydaj sa na cestu za víťazstvom a slávou. Ukáž, čo je v tebe, ale aj tvojom tíme a vychutnaj si slávnostný moment na stupienku víťazov.

ZELENÁ VLNA

Prehlasujeme, že láska k prírode je naším záväzkom pre skvelú budúcnosť. Preto spoločne nájdeme inšpiráciu v kolobehu života a ochrane prírody. Zabav sa a spoznaj, aký vplyv môžu mať jednotlivé kroky k udržateľnosti a kráse nášho jedinečného domova – Zem.

Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY

Vitaj v krajine, kde sa rozprávky stávajú skutočnosťou! Ponor sa do sveta zábavných hier a súťaží inšpirovanými príbehmi tvojich obľúbených rozprávok, ktoré ťa tak veľmi očarili. Prejdi s nami fantastickú púť, kde sa sny stávajú skutočnosťou a rozprávky ožívajú!

KREATIVMÁNIA

V kreativite niet hraníc, to všetci vieme. Uži si s nami deň plný maľovania a tvorivosti, kde sa nevyhneme ani šialeným hrám a výbuchom smiechu. Samozrejme, nezabudneme ani na maľovanie na tvár, lebo to je jednoducho neodmysliteľná súčasť našej kreatívnej výpravy.

LETNÉ BLÁZNOVSTVO

Skutočne šialený letný deň si zamiluješ. Dosiahni tie NAJhlučnejšie, NAJdlhšie, NAJťažšie, NAJrýchlejšie, proste NAJ–NAJ-NAJ rekordy. Ak túžiš po vyššej šanci na výhru, tak vtiahni do aktivít aj svojich rodičov!

REZERVÁCIA POBYTU PLNÉHO ZÁŽITKOV TU
+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj