+421 918 060 803

Zážitky sa nepýtajú,...

Animačný program na celé leto

Nezabudnuteľné leto s nezabudnuteľnými zážitkami a spomienkami…

Môžete sa na nás spoľahnúť, že sa o vašich drobcov naplno postaráme a budú sa tešiť na nové Hilsoníkové dobrodružstvá! 

Zároveň obrovskou výhodou je, že máte svoje deti úplne na dohľad a nemusíte sa báť, že sa im niečo stane s našimi animátormi.

Čakajú na vás nové výzvy a kopa zábavy počas celého leta. Na záver dňa nás bude čakať spoločná mini diskotéka alebo tradičný lampiónový sprievod s hľadaním Hilsoníkovho pokladu, či show s Hasičmi alebo záchranármi.

Letné animácie prebiehajú od 1.7.2023 do 31.8.2023

Program na letnú sezónu 2023 momentálne pripravujeme, no zatiaľ si pozrite, ako to vyzeralo u nás minulé leto :)
 

Program z jedného týždňa v lete 2022:

PONDELOKCrazy camp
UTOROK

Rekordománia

Movie night

STREDA

Z rozprávky do rozprávky

Opekanie s Maťkom a Kubkom

ŠTVRTOK

Hilsoníkova olympiáda

Rodinné animácie

PIATOK

HARRY POTTER

Kúzelník Talostan

Hamburgerový večer

SOBOTA

ARMY CAMP - Misia Liptov

Penová párty s Hasičmi

Záchranná akcia

Guláš párty

NEDEĽA 

Funny day

Movie night

*Zmena programu v prípade nepriaznivého počasia vyhradená

Časový harmonogram programu

Denné animácie v Hilsoník staneod 9:00 do 21:00 
Hlavný program dňa v Hilsoník staneod 17:00
Action shows v areáli Hilson Jasná od 18:30
Movie night v záhradnom bistreod 20:00
Music - food večer v záhradnom bistreod 18:30

 

 

REZERVÁCIA POBYTU PLNÉHO ZÁŽITKOV TU

Hilsoníkova olypmiáda

Lákavé plnenie cieľov, súťaže orientované na teamovú spoluprácu, rýchlosť či silu. No hlavne radosť z víťazstva a prekonanie samého seba. Takto sa nesie deň v Hilsone počas hilsoníkovej olympiády. Sú Vám blízke olympionické disciplíny, alebo ste ich ešte nemali možnosť vyskúšať? Navštívte nás a zažite túto pravú atmosféru a adrenalín na vlastnej koži.

Rekordománia

Súťaž, súťaž a ešte raz súťaž. Najmenší, najťažší, najdlhší, najhlasnejší, najchladnejší, najrýchlejší - v týchto slovách sa nesie celý program. Tento deň bude o prekonávaní doposiaľ dosiahnutých rekordov. Príďte k nám a pridajte ruku k dielu.

Z rozprávky do rozprávky s Maťkom a Kubkom

Žijú tam hore v horách, kde kopce vyliezajú jeden druhému na plecia, aby dovideli čo najďalej. Musíme zdolať všetky prekážky, aby sme zistili či pasú ovce valasi?! Čo tak si vyrobiť vlastné tradičné valašky, preskakovať vatru či vyskúšať si dojenie ovečky, aby sme si mohli z mliečka vyrobiť syr…

Crazy camp

To je letný, sladký, osviežujúci kokteil kde nuda nedostane šancu. Vydáme sa na fantastické dobrodružstvo plné farieb, originálnych príchutí, smiechu a šantenia. Všetko je to jedna veeľká ZÁBAVA.

Army camp

Hovorí sa, že najlepšie je byť vždy pripravený. Preto treba u nás zažiť vojenskú prípravu a následne sa vydať na misiu Liptov. Vytvoríme armádu, ktorá ochráni náš letný rezort Hilson a prekoná všetky prekážky, ktoré nás po ceste postretnú. Poďme si otestovať mušku a tým nacvičiť streľbu z luku, zneškodniť granát či zajať zlodeja peňazí a vypočúvať ho.

Harry Potter

Čo ak za všetkým nestojí ten, koho meno nemôžeme vysloviť? Podarí sa nám prekonať nástrahy a získať vzácny poklad ešte skôr, než sa ho zmocnia sily zla? V Rokfort škole si prejdeme témy ako: herbológia, vyrábanie elixírov, používanie kúziel, hľadanie a ničenie horcruxov či zneškodnenie Woldemorta. My sme pripravení, pridať sa je voľba JASNÁ!

Funny day

Kreativite sa medze nekladú, to všetci vieme. Preto spolu zažijeme deň plný maľovania a tvorivosti. Nevyhneme sa ani bláznivým hrám a smiechu. Výroba rôznych tematických drobností Vás bude s našim šikovným animačným tímom nesmierne baviť. A maľovanie na tvár? To predsa nesmie chýbať! 

REZERVÁCIA POBYTU PLNÉHO ZÁŽITKOV TU
+421 918 060 803
Rezervácia