+421 918 060 803

Atrakcie pre deti

Hilsoníkov detský zábavný raj

U nás sa deti rozhodne nudiť nebudú. Pripravili sme pre nich zábavný park plný aktivít, hier, športu a dobrodružstiev. Detičky všetkých vekových kategórií si u nás určite nájdu svoje obľúbené miesto. A aj keď ich budete mať stále na očiach, konečne si oddýchnete pri výbornom vychladenom drinku. Neznie to skvelo?

Dodatočné vybavenie k atrakciám (lopty, rakety, odrážadlá) vám radi poskytneme na recepcii.

Základné informácie

Prístupnosť detských atrakciímáj – október (podľa poveternostných podmienok môže byť doba prevádzky skrátená alebo predĺžená)

Lanová pyramída

Zažite množstvo zábavy pre malých aj veľkých pri zdolávaní veľkej lanovej pyramídy. 

Veľkosť
100m2
Odporúčame
od 5 rokov

Lezecká zostava

Drevená lezecká zostava je obľúbenou atrakciou malých šibalov. Detičky tu nájdu šplhaciu sieť, kyvadlo a lano. 

Odporúčame
od 3 rokov

Šmýkačky, hojdačky a pieskoviská

V Hilsone sme nezabudli ani na najmenších hostí, ktorí tu nájdu obľúbené šmýkačky s drevenými vežami a hojdačkami. V areáli nájdete aj pravidelne udržiavané pieskoviská.

Odporúčame
od 3 rokov

Veselé trampolíny

Stredne veľké trampolíny v areáli si určite zamilujú všetky deti. Trampolíny sú ohradené bezpečnostnou sieťkou.

Nosnosť trampolín
100 kg
Odporúčaný počet detí v jednom momente
2 deti

Detské odrážadlá

Odrážadlá pre deti sú k dispozícii k zapožičaniu na recepcii,  zadarmo pre našich hostí. Detičky na nich môžu preskúmať vnútro areálu Hilson.

Vekové obmedzenie
3 - 6 rokov

Ihriská

Obľubujú vaše deti športy? Na našich ihriskách sa do sýtosti vyšantia pri basketbale, futbale či bedmintone. Potrebné športové náčinie vám zapožičiame zadarmo na recepcii.

Mini Zoo

Počas letných mesiacov môžu detičky navštíviť našu Mini Zoo s obľúbenými zvieratkami. Zoo je kontaktná, takže detičky si môžu zvieratká pohladkať alebo ich nakŕmiť.

Hilsoníkov párty stan

Počas letných mesiacov pripravujeme pre všetky detičky hry a voľnočasový program pod vedením profesionálnych animátorov. Tešiť sa môžu na tematické dni plné zábavy a tvorivých úloh, počas  ktorých zažijú mnoho skvelých zážitkov s novými kamarátmi.

Požičovňa horských bicyklov

Pre detičky máme k dispozícii horské bicykle, na ktorých môžete spoločne s nimi objaviť krásne prírodné zákutia a trasy v Jasnej. Pre tých najmenších zato máme niekoľko detských sedačiek na horské bicykle.

 

OBJAVIŤ LETO V HILSONE PRE RODINY
Späť na zážitky
+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj