+421 918 060 803

Garden rezort

Rezort plný zážitkov

Garden rezort Hilson

Neopakovateľné spojenie prírody a spoločných zážitkov

Od momentu, kedy vznikla myšlienka vytvoriť garden rezort Hilson sme sa zamerali na to, aby ste počas svojho pobytu ostali v neustálom kontakte s prírodou. Nádherné výhľady na okolité vrchy, areál plný zelene, čerstvý vzduch a starostlivo vybraté dreviny a okrasné kríky, ktoré rezort obklopujú, vás zaručene nabijú pozitívnou energiou a pomôžu vám odreagovať sa od bežných starostí. Počas zimnej sezóny je obľúbené lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry len na skok od nás. Vďaka zastávke skibusu priamo pred rezortom, ktorý vás odvezie do strediska sa vaša dovolenka môže začať úplne bez starostí. Hilson volá po zábave. Rodiny s deťmi sa u nás vyšantia do sýtosti na sánkach či boboch na osvetlenej sánkarskej dráhe, pri guľovačke alebo stavaní snehuliakov v priestrannom areáli. Po skvelej lyžovačke sa môžete zohriať vo wellness alebo oddýchnuť pri masáži.  Seniori určite ocenia tichú krásu liptovskej kotliny, ktorá neomrzí ani po stýkrát. Firemné stretnutia a teambuilding s kolegami v Hilsone sa pre vás stanú jednou z najkrajších spomienok na pracovný kolektív. Vitajte v garden rezorte Hilson Jasná, kde sa postaráme, aby bola vaša dovolenka presne taká, akú ste si vysnili. 

Prečo si vybrať Hilson pre svoju dovolenku?

VÝBORNÁ POLOHA REZORTU
ZÁŽITKY LIPTOVA DO PÁR MINÚT
KOMFORTNÉ UBYTOVANIE V PLNE VYBAVENÝCH IZBÁCH
OBĽÚBENÝ PRE PÁRY S PRIVÁTNYM WELLNESS

Garden rezort plný možností pre rodiny, páry a firemné stretnutia

Čo všetko nájdete v Hilsone?

Zoznámte sa s rezortom

a využite všetko, čo ponúka

Výborná dostupnosť do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry, blízko dostupné aktivity v okolí ale aj priateľská atmosféra a zasnežený areál - ako v rozprávke. Nájdite svoje obľúbené miesto a užite si zimnú dovolenku podľa vlastných predstáv.

 Jasná Hilson Nízke Tatry

Wellness a masáže

Zimná dovolenka na Liptove

Lyžovanie v stredisku Jasná Nízke Tatry - najlepšia lyžovačka na Slovensku!

Zimná sezóna láka každého nadšeného lyžiara za krásami Nízkych Tatier. Nádherný slovenský región Liptov prináša vzácne spojenie hôr, vody, prírodných krás, športu a relaxu. Objavte spolu s nami Nízke Tatry a ich okolie. Vykúpte sa do sýtosti v okolitých aquaparkoch alebo ochutnajte liptovské syry v okolitých kolibách. Vaše dni voľna sa na Liptove premenia na najkrajšie chvíle. Aktívne aj oddychové, dobrodružné a plné zábavy s tými, ktorých máte najradšej.

+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj