+421 918 060 803

Naše služby

Skipassy Jasná

Naši hostia sú zvyknutí na pohodlnú lyžovačku. Skibus Jasná má zastávku priamo pred apartmánmi Hilson, takže autá môžete nechať odparkované v našom rezorte. 

Jednodňové a viacdňové skipasy do strediska Jasná Chopok ponúkame na recepcii s rýchlou aktiváciou, takže nemusíte stáť v radoch pri pokladni v stredisku, ale môžete ísť lyžovať rovno na svah

Všetky zakúpené skipasy prostredníctvom recepcie Vám zahrnieme do vyúčtovacej faktúry za pobyt a teda môžete na ne využiť rekreačný príspevok od svojho zamestnávateľa, pokiaľ máte na neho nárok.

Na odkladanie lyžiarskej výbavy sme vybudovali moderné lyžiarne so sušičmi lyžiarok a stojanmi na lyže. Apartmánový rezort Hilson je preto ideálnou destináciou pre všetkých lyžiarov, ktorí plánujú lyžovačku v Nízkych Tatrách.

TIP: Skipasy je možné zahrnúť do vyúčtovania pre rekreačný príspevok, len ak sú na hotelovom účte. V Hilsone sme na to mysleli! Zakúpte si skipasy priamo na recepcii a nečakajte v radoch v stredisku! 

Skipasy sa nabíjajú na Gopass kartu. Ak už Gopass kartu máte, nezabudnite si ju na pobyt so sebou priniesť. Ak Gopass ešte registrovaný nemáte, naša recepcia Vám rada pomôže a zaregistruje Vás.

Skipasy kupujeme rovnakým princípom ako letenky, tzn. čím skôr nakúpite, tým lepšiu cenu dostanete. 

Aktuálne ceny si môžete overiť na www.gopass.travel.

Skipasy Vám radi zakúpime vopred, stačí nás kontaktovať a oznámiť nám čísla Gopass kariet, termín lyžovačky a počet dní, ktoré plánujete lyžovať.

Späť na zážitky
+421 918 060 803
Rezervácia
Rezervuj